Hakkımızda

Hakkımızda
 

1993 yılında Umut Mimarlık adıyla\r\nÇorlu'da kurulan  sonrasında Ziya Kaya Mimarlık adıyla  çalışmalarına devam eden ve 2019 yılında yapılanmaya giderek ismini Ziya Kaya Mimarlık |Architects  olarak kullanmaya başlayan şirket,halen faaliyetlerini bu isim altında yürütmektedir.

\r\n\r\n

Kurulduğu günden itibaren  Çorlu başta olmak üzere Trakya bölgesinde ve İstanbul’ da farklı ölçeklerde bir çok\r\nprojeye imza atmış olan ofis ; mimari tasarım, iç mimari tasarım , şantiye kontrollüğü ,proje müdürlüğü ve danışmanlık hizmetleri gibi geniş bir alanda faaliyetlerini\r\nsürdürmektedir.

\r\n\r\n

Ziya Kaya Mimarlık |  Architects ,  her\r\ntasarımın  kendine özgü bir hikayesinin\r\nolduğuna inanmakta ve çevreye duyarlı , estetik , işlevsellik  ilkeleriyle birlikte  işverenin beklentileriyle  harmanlanan bir tasarım anlayışı\r\nbenimsenmektedir. Özgün ve nitelikli bir tasarımın disiplinler arası koordinasyonlar\r\nile zenginleştiğinin farkında olup , ekip\r\nve ortak akıl ile çözüme kavuşturmayı hedefler. Konsept aşamasından proje\r\nyönetimine kadar olan süreçte etkin bir rol alır.